تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

در روز نخست از مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، قاسم رضایی نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم ایران ضمن کسب سهمیه المپیک به مدال نقره دست یافت. 

 با برتری ۳ بر ۲ تيم ملی واليبال لهستان مقابل آمريکا، تيم ملی ايران از راهيابی به مرحله نهايی لیگ جهانی ۲۰۱۵ بازماند.

تيم ملی واليبال لهستان

تيم ملی واليبال ايران با برتری ۳-۰ مقابل روسيه، ششمين پيروزی‌اش در ليگ جهانی ۲۰۱۵ را کسب کرد و ۱۸ امتيازی شد.

رئیس فدراسیون والیبال ایران پیش‌بینی کرد که به دلیل ممانعت از حضور زنان در سالن‌های والیبال کشور، ایران سال آینده از میزبانی «بازی‌های مهم مانند فینال لیگ جهانی یا رقابت‌های جهانی در رده‌های مختلف سنی» محروم خواهد شد.

در ادامه لیگ جهانی ۲۰۱۵ والیبال، تیم ملی ایران با نتیجه ۱-۳ به لهستان باخت تا نخستین شکست خانگی‌اش را متحمل شود.

در ادامه بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال، بازی تیم‌های ملی ایران و لهستان در استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی در حال جریان است.

تیم ملی ایران در چارچوب لیگ جهانی والیبال، برای دومین بار در تهران تیم ملی آمریکا را شکست داد.

خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، روز چهارشنبه، ۲۷ خرداد، به نقل از منابع خبری خود در فدراسیون والیبال ایران خبر داد که ورود زنان به سالن مسابقه والیبال ایران و آمریکا ممنوع اعلام‌ شده است.

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی‌اش از مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ از منطقه آسیا در برابر ترکمنستان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

همزمان با انتشار گزارش‌هایی از فراخوان گروه انصار حزب‌الله برای «رویارویی» با حضور زنان در مسابقه والیبال ایران و آمریکا، ۴۸۱فعال مدنی خواستار رفع «تمامی موانع موجود» برای حضور زنان در «ورزشگاه‌ها» شدند.

Template Design:Joomla Group