تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه ۱۱ شهریور در نخستین بازی خود برای راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در یک بازی جنجالی و نفس‌گیر، تیم ملی قطر را در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

 

المپیک ریو دو ژانیرو در برزیل، شب ۳۱ مرداد ماه (اول شهریور به وقت ایران) با حضور نمایندگان کشورها، مناطق و ورزشکاران مستقل از سراسر جهان، در مراسمی به کار خود پایان داد.

 

حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۷۴ کیلوگرم با کسب نشان طلای المپبک، ایران را صاحب سومین مدال طلا در ریو دو ژانیرو کرد.

 

کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم تکواندوی ایران، اولین مدال ورزش زنان ایران در تاریخ المپیک‌ها را کسب کرد.

 

بهداد سلیمی در حرکت یک‌ضرب در دسته فوق سنگین وزنه‌برداری در المپیک ریو، با ثبت رکورد ۲۱۶ کیلوگرم رکورد جهان و المپیک را شکست، اما دواران حرکت‌های دوضرب او را رد کردند.

 

سهراب مرادی مدال طلای دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری المپیک را از آن خود کرد. این وزنه بردار پس از کیانوش رستمی، دومین ورزشکار طلایی ایران در ریو دو ژانیرو است.

 

کیانوش رستمی وزنه بردار دسته ۸۵ کیلوگرم ایران با ثبت رکورد ۳۹۶ کیلوگرم عنوان قهرمانی المپیک را به دست آورد. رستمی حالا رکوردهای دوضرب و مجموع جهان و المپیک را در اختیار دارد.

 

مراسم رسمی المپیک ریو ۲۰۱۶، در ورزشگاه ماراکانای این شهر در برزیل آغاز شد؛ مضمون‌های مراسم گشایش المپیک، رواداری و صلح و نیز احترام به طبیعت و زیستگاه مردمان است.

 

تیم ملی فوتبال پرتغال با پیروزی ۱-۰ مقابل فرانسه، برای اولین بار موفق شد جام ملت‌های اروپا را نصیب خود کند.

 

در هفته سوم از لیگ جهانی والیبال، تیم ملی ایران موفق شد با نتیجه ۳-۲ مقابل صربستان به برتری برسد. این برتری در حالی رقم خورد که صربستان در دو دست اول بازی به پیروزی رسیده بود.

 

Template Design:Joomla Group