تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

محسن غرویان، استاد حوزه علمیه قم در مصاحبه‌ای افشا کرده که سال ۱۳۸۳ در زیرزمین مؤسسه پژوهشی امام خمینی تحت شکنجه روحی و جسمی قرار گرفته است. ظاهرا از او می‌خواسته‌اند که از عقاید خود دست بردارد.

به گفته دادستانی کل آلمان یک جاسوس احتمالی جمهوری اسلامی ایران در این کشور بازداشت شده است. او که مردی ۳۱ ساله به نام "میثم پ." است، مظنون به جمع‌آوری اطلاعات از نیروهای اپوزیسیون ایران در آلمان است.

استراو هدف گردشگری در شهرهای ایران را خنثی کردن جو ایران‌هراسی در رسانه‌های جهانی خوانده اما مقدمش در برخی محافل داخلی چندان گرامی نبود. پاره‌ای رسانه‌ها شیوه رفتار با او را نافی الگوی ادب و میهمان‌نوازی دانسته‌اند.

زمین‌لرزه شدیدی به بزرگی ۷٫۵ ریشتر روز دوشنبه چهارم آبان شمال شرق افغانستان را لرزاند که بنا بر گزارش‌ها لرزش‌های آن در پاکستان و شمال هند نیز احساس شده‌است.

نمایی از ویرانی زلزله در شهر غزنی افغانستان

سخنگوی "ارتش آزاد سوریه" با تکذیب سخنان دو فرمانده این ارتش مبنی بر رد پیشنهاد همکاری روسیه گفت که "اگر روس‌ها در پیشنهاد خود جدی هستند اول باید حمله به مواضع این ارتش و اهداف غیرنظامی را متوقف کنند".

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، می‌گوید که اگر جمهوری اسلامی دشمنی پیدا کند که بخواهد از سلاح هسته‌ای استفاده کند، قدرت ایران برای دستیابی به این نوع سلاح محفوظ است.

گزارش‌ها حاکی که طی دو روز اخیر سه پاسدار دیگر در سوریه کشته شده‌اند. طبق این گزارش‌ها طی دو هفته اخیر دست کم ۲۰ ایرانی در درگیری‌های سوریه کشته شده‌اند.

مراسم تشییع کشته شدگان درگیری های سوریه در قم.

حکم اعدام شیخ نمر، روحانی شیعه عربستان تایید شده و اجرای آن به امضای ملک سلمان بستگی دارد. معاون وزیر خارجه ایران در نخستین واکنش هشدار داد که اعدام شیخ نمر هزینه سنگینی برای عربستان خواهد داشت.

گزارش‌ها حاکی است که طوفان «پاتریشیا»، شدید‌ترین طوفانی که تاکنون در اقیانوس آرام ثبت شده، عصر جمعه ۲۳ اکتبر به وقت محلی به سواحل غربی مکزیک رسیده است.عکس ماهواره ای از طوفان پاتریشیا

پاول دورف، موسس پیام‌رسان تلگرام، می‌گوید خواست ایران را برای همکاری در زمینه «جاسوسی از شهروندان» این کشور رد کرده است و این دلیل «فیلتر شدن» این پیام‌رسان است. 

پاول دورف، موسس تلگرام

Template Design:Joomla Group