تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

روزنامه وال‌استریت ژورنال گزارش داده که در هفته‌های اخیر حملات سایبری از سوی سپاه پاسداران ایران علیه مقامات دولت اوباما صورت گرفته است. این حملات احتمالا با دستگیری سیامک نمازی شهروند ایرانی آمریکایی مرتبط هستند.

گزارش‌ها حاکی است که چهار  نظامی دیگر ایرانی در سوریه کشته شده‌اند و مراسم تشییع سه تن از آنها روز چهارشنبه ۱۳ آبان در شهر کاشان برگزار شده است.

مراسم تشییع کشته شدگان در کاشان (عکس از محمد ملک آبادی)

دستکم ۴۴ مامور دولتی و افسر پلیس ترکیه در یورش به ۱۸ استان به اتهام هواداری از فتح‌‌الله گولن و تلاش برای سرنگونی دولت دستگیر شدند. پیش از این، دو عضو تحریریه هفته‌نامه "نقطه" به اتهام اهانت به "آک‌پ" بازداشت شده بودند.

صداوسیمای ایران از بازداشت یک شهروند آمریکایی-لبنانی به‌نام "نزار زکا" در ایران خبر داد و او را "فردی با ارتباط ویژه با نهادهای نظامی آمریکا" معرفی کرد. زکا از۱۸ سپتامبر بعد از شرکت در کنفرانسی در تهران ناپدید شده بود.

سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از بازداشت «چند تن از اعضای شبکه نفوذی همکار با دولت های متخاصم غربی که در فضای مجازی و مطبوعات کشور فعال بودند»، طی هفته جاری خبر داده است.

محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران تلاش برای نفوذ در ایران پس از توافق هسته‌ای را "فتنه‌ چهارمی" دانست که جمهوری اسلامی با آن مواجه است و ممکن است سال‌ها طول بکشد. او همچنین بر تداوم حمایت ایران از بشار اسد تاکید کرد.

یک هواپیمای مسافربری روسی با ۲۲۴ سرنشین روز شنبه ۹ آبان در صحرای سینا در مصر سقوط کرد.

یک ایرباس آ-۳۲۱ خطوط هوایی روسیه

سایت های خبری ایران روز جمعه از کشته شدن یک کادر دیگر سپاه پاسداران در سوریه خبر دادند که به گزارش سایت امنیتی «مشرق نیوز»، شمار کشته‌های ایرانی در عملیات اخیر علیه مخالفان بشار اسد را به ۲۹ نفر رسانده است.

خبر کشته شدن حجت اصغری، ۲۷ ساله، در سوریه روز جمعه اعلام شد.

حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران و هیات ایرانی شرکت کننده در نشست وین درباره سوریه، اخبار منتشرشده مبنی بر موافقت جمهوری اسلامی با کنار رفتن بشار اسد از قدرت را تکذیب کرده‌اند.

جواد ظریف در وین

Template Design:Joomla Group