تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید که فضای دانشگاه‌ها باید در اختیار افراد "انقلابی و متدین" قرار بگیرد. او همچنین از برگزاری کنسرت‌های موسیقی و برپایی اردوهای مختلط دانشجویی انتقاد کرد.

یک گروه از اپوزیسیون روسیه به تصاویری در شبکه‌های اجتماعی برخورد کرده که در آن‌ها سربازان روسی در بخش‌های مختلفی از خاک سوریه مشاهده می‌شوند. این گروه این تصاویر را در سایت اینترنتی خود منتشر کرده است.

رئیس جمهور در مراسم گشایش نمایشگاه مطبوعات به طور تلویحی دستگاه قضائی را به فساد و عدم استقلال متهم کرد. صادق لاریجانی می‌گوید برخی از سخنان حسن روحانی در این مراسم افترا یا اهانت به قوه قضائیه است.

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، مقام‌های اروپایی اقداماتی هماهنگ را علیه یک گروه جاسوسی فضای مجازی که ممکن است با سپاه پاسداران در ارتباط باشد، آغاز کرده‌اند.

گزارش‌ها حاکی است که روز دوشنبه ۱۸ آبان در شماری از شهرهای شمال غربی ایران از جمله تبریز، اورمیه، اردبیل و زنجان تجمع‌هایی در اعتراض به برنامه تلویزیونی «فیتیله» برگزار شده است. گزارش‌ها از تبریز  حاکی است که بین نیروهای امنیتی و معترضان درگیری روی داده است و «برخی» از معترضان بازداشت و دو نفر نیز زخمی شده‌اند.

بنا بر گزارش‌ها از استرالیا، اردوگاه پناهجویان در جزیره کریسمس، در پی یافته شدن جسد یک پناهجوی ایرانی در خارج از آن، صحنه اعتراضات و درگیری‌هایی شده است.

نمایی از اردوگاه

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و رئیس مجلس شورای اسلامی از دستگیری‌های اخیر که در راستای "مقابله با نفوذ" صورت گرفتند، انتقاد کردند. منتقدان جمهوری اسلامی "مقابله با نفوذ" را "اسم رمز دور جدید سرکوب‌ها" می‌دانند.

با کشته شدن یک سرگرد سپاه پاسداران و یک فرمانده بسیج، تعداد نیروهای ایرانی کشته شده در سوریه در عملیات جدید علیه مخالفان بشار اسد با نام «عملیات محرم»، دست‌کم به ۴۲ نفر رسیده‌است.

سرگرد موسی جمشیدیان، از نیروهای لشکر ۸ نجف اشرف سپاه پاسداران

درحالی که دبیر شورایعالی امنیت ملی ایران بازداشت‌های اخیر روزنامه‌نگاران را با «تسویه حساب سیاسی» مرتبط دانسته، رئیس جمهوری ایران نیز برخی رسانه‌ها را «پلیس مخفی» خوانده و گفته‌است که از نوشته‌های آنان می‌توان فهمید «فردا چه کسی دستگیر می‌شود.»

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران

علی مطهری، نماینده مجلس، پنجشنبه ۱۴ آبان گفته است، برخی می‌خواهند از کلمه «نفوذ» مانند «فتنه» ‌ به عنوان ابزاری برای ایجاد خفقان استفاده کنند.

علی مطهری، نماینده مجلس،

Template Design:Joomla Group