تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

نشست سران گروه ۲۰ در آنتالیای ترکیه در حالی در جریان است که چگونگی مقابله با گروه خلافت اسلامی (داعش)، ب‌هویژه پس از به حملات جمعه‌شب پاریس، بررسی بحران سوریه و مسئله پناهجویان به موضوع‌های عمده روز اول این نشست تبدیل شده است.

از سه برادری که در حملات تروریستی پاریس دست داشتند، یکی کشته شده، دیگری در بلژیک دستگیر شده و سومی هم‌‌اکنون متواری است. پلیس تصاویر افراد مظنون را منتشر کرده است. خبرهای لحظه به لحظه روز یکشنبه ۱۵ نوامبر.

ابراهیم الجعفری، وزیر خارجه عراق، روز شنبه ۲۳ آبان گفت که سرویس اطلاعاتی کشورش به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد فرانسه، ایالات متحده، و ایران در میان کشورهایی هستند که تروریست‌ها قصد دارند آنها را هدف حملات تازه خود قرار دهند.

ابراهیم الجعفری، وزیر خارجه عراق

نیروهای پلیس در فرانسه و بلژیک، شماری از مظنونان در رابطه با حملات مرگبار در پاریس را بازداشت کرده‌ و بنا بر گزارش‌ها هویت برخی از مهاجمان شناسایی و نام یکی از آنها نیز اعلام شده است.

نیروهای ارتش فرانسه در حال گشت‌زنی در اطراف برج ایفل

بنا به گزارش رویترز به نقل از فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا، مذاکرات دور دوم نشست بین‌المللی برای پایان‌دادن به جنگ سوریه در وین "به خوبی" برگزار شده و زمینه‌ی دست‌یابی به یک توافق فراهم آمده است.

وزیر امور خارجه ایران گفته است به دنبال حملات و انفجارهای روز جمعه پاریس، سفر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران به ایتالیا، واتیکان و فرانسه، لغو و به زمان دیگری موکل شده است.

حسن روحانی در پیامی حملات روز جمعه در پاریس  را محکوم کرده است

با اعلام مقام های شهر پاریس، تعداد کشته شدگان به ۱۵۸ نفر رسید. ساعتی پیش قایم مقام شهردار پاریس اعلام کرد ۱۱۸ نفر توسط گروگانگیرها در سالن کنسرت باتاکلان کشته شدند و ۴۰ نفر هم در حملات مرگبار دیگر به قتل رسیدند.

گروه های امدادی و پزشکی در حال رسیدگی به وضع مجروحان و قربانیان تیراندازی در رستورانی در پاریس - ۲۲ آبان ۱۳۹۴

تیراندازی بین "اراذل و اوباش" و مامورانی که برای حفظ آرامش به محله لشگرآباد اهواز رفته بودند منجر به مرگ یک جوان ۲۰ ساله شد. به گفته پلیس، ماموران به درخواست اهالی محل و برای مقابله با اراذل و اوباش به محل رفته بودند.

حسن روحانی به روزنامه ایتالیایی "کوریره دلا سرا" گفت که توافق هسته‌ای می‌تواند از تنش میان ایران و آمریکا بکاهد و به بازگشایی سفارت‌های دو کشور در تهران و واشنگتن بیانجامد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، ۲۰ آبان‌ماه، نقل‌قول منتسب به خود در مورد توقف جمع‌آوری سانتریفیوژها، به دلیل تذکری به سازمان انرژی اتمی را «نادرست» عنوان کرد.

بخشی از تاسیسات نطنز

Template Design:Joomla Group