تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

رئیس‌جمهور روسیه خواستار تشکیل یک جبهه متحد علیه تروریسم و فعالیت آن زیرنظر سازمان ملل متحد شد. پوتین گفت که "سیاست دوگانه" و "میان‌بر زدن‌های" برخی کشورها، مهم‌ترین ناکامی در مبارزه با تروریسم است.

وزیر خارجه ترکیه در حاشیه نشست سازمان امنیت و همکاری اروپا با همتای روس خود دیدار کرد. این اولین دیدار در بالاترین سطح بین مقامات دو کشور بعد ازسرنگونی جنگنده روسی توسط ترکیه است. اختلافات هنوز حل نشده‌اند.

یک مقام امنیتی آمریکا روز پنجشنبه سوم دسامبر گفته است، سید رضوان فاروق، یکی از دو مهاجمی که روز چهارشنبه در یک مرکز خدمات اجتماعی در جنوب کالیفرنیا ۱۴نفر را کشتند، با نیروهای افراطی اسلامگرا شناخته شده از طریق شبکه‌های اجتماعی در ارتباط بوده است.

پلیس در حال جستجو در خودروی اجاره ای عوامل حمله مرگبار در کالیفرنیا.

ده‌ها روزنامه‌نگار با امضای نامه‌ای اعتراضی اتهامات مطرح شده علیه روزنامه‌نگاران بازداشتی توسط اطلاعات سپاه را "واهی" خواندند. گفته می‌شود، یغما گلرویی، ترانه‌سرا و روزنامه‌نگار نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، شهردار یکی از مناطق شهر استانبول روز سه‌شنبه دهم آذر از انفجار بمبی بر روی روگذر یک بزرگ‌راه در نزدیکی یکی از ایستگاه‌های مترو استانبول خبر داد.

تصویری از محل انفجار بمبی در ماه ژانویه در استانبول

رئیس‌جمهوری روسیه می‌گوید، ترکیه جنگنده آن کشور را به این دلیل ساقط کرده است، که به تجارت نفت با گروه موسوم به «حکومت اسلامی» خللی وارد نشود. این در حالی است که رئیس‌جمهوری ترکیه این اظهارات را رد کرده است.

رئیس‌جمهوری روسیه حاضر به دیدار با همتای ترک خود نشده است

مطابق آماری که در آستانه نشست بین‌المللی تغییرات آب و هوایی در پاریس منتشر شد، ایران بیش از کانادا در ایجاد گازهای گلخانه‌ای سهم دارد. معصومه ابتکار وعده داده با لغو تحریم‌ها سهم ایران در آلودگی هوا کاهش یابد.

آن طور که منابع خبری مستقل گزارش می‌دهند، پنج زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر در کرج، در اعتراض به «ضرب و شتم» زندانیان سیاسی از سوی «دو زندانیِ با سابقه شرارت»، «با حمایت» مدیران زندان، اعتصاب غذا کرده‌اند.

تصاویر انتشار یافته در شبکه‌های اجتماعی، از چهره مجروح سعید مدنی (چپ) و سعید رضوی فقیه، پس از حمله روز شنبه

فردی مسلح با تیراندازی در بیمارستانی در شهر اسپرینگ در ایالت کلورادو آمریکا باعث مرگ ۳ تن و مجروح‌شدن ۹ تن دیگر شد. این مرکز بارها آماج حمله مخالفان افراطی سقط جنین بوده است.

واحد کماندویی پلیس آلمان از دستگیری دو مظنون به طراحی حملات تروریستی در منطقه شارلوتنبورگ برلین خبر داد. پلیس همچنین یک مرکز فرهنگی اسلامی در پایتخت آلمان را جست‌وجو کرد. این مرکز دو ماه پیش هم هدف حمله پلیس قرار گرفت.

Template Design:Joomla Group