تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

حسن روحانی در سالگرد ۱۶ آذر روز دانشجو گفت، بهترین جایی که قدرت باید نقد شود، دانشگاه است، اگر قدرت مورد انتقاد و سوال قرار نگیرد، به انحراف و استبداد کشید می‌شود. در این سخنرانی له و علیه خاتمی نیز شعار داده شد.

بارش برف در استان‌های ایران، وقوع تندباد و کولاک طی ساعت‌های گذشته، به تعطیلی برخی مدارس انجامیده و هشدارهای ایمنی را نیز در پی داشته است.

پلیس لندن می‌گوید در شرق این شهر مردی با چاقو به مسافران مترو حمله کرده و سه نفر را مجروح کرده است.

معاون امنیتی وزیر کشور ایران از «کشف مواد خطرناک» در اسباب بازیهای خریداری شده توسط زائران مراسم اربعین خبر داد و از آنان خواست که وسایل خریداری شده از عراق را برای «کنترل» به نیروهای انتظامی و امنیتی ارائه کنند.

زائران ایرانی در مرز مهران.

پلیس فدرال آمریکا، اف بی‌آی، جمعه چهارم دسامبر اعلام کرده است، که تیراندازی چهارشنبه گذشته در کالیفرنیا که ۱۴ کشته برجای گذاشت را یک «اقدام تروریستی» می‌داند.

عکس منتشر شده از تشفین مالک.

اردوغان می‌گوید به جمهوری اسلامی تذکر داده که با اتهام‌های پوتین در مورد معاملات نفتی ترکیه و داعش همراهی نکند. سخنگوی وزارت خارجه ایران از دولت ترکیه خواست نزاکت و احترام متقابل در روابط را مراعات کند.

پارلمان آلمان، بوندس‌تاگ سه هفته پس از سوءقصدهای مهیب تروریستی پاریس با حضور این کشور در جبهه مقابله با گروه "دولت اسلامی" (داعش) موافقت کرد. فعالیت‌های آلمان از جمله پروازهای تجسسی را دربرمی‌گیرد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بار دیگر به شهروندان ایرانی نسبت به همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور هشدار داد و این شبکه‌ها را «ابزار رخنه فرهنگی» نامید.

بر اساس آماری که اردیبهشت سال جاری رئیس وقت صدا و سیما ایران ارائه داد، ۶۰ درصد مردم تهران بیننده شبکه‌های ماهواره‌ای هستند.

بیش از ۵۰۰ روز از حبس جیسون رضائیان، روزنامه‌نگار ایرانی‌−آمریکایی در ایران می‌گذرد. برادر او حال طوماری با نیم میلیون امضاء برای آزادی جیسون رضائیان به نمایندگی ایران در سازمان ملل تحویل داده است.

پلیس مصر به بی بی سی گفته است که احتمالا بین ۱۶ تا ۱۸ نفر در جریان حمله به رستورانی در قاهره، پایتخت مصر کشته شدند.

Template Design:Joomla Group