تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا، جمعه ۱۸ دسامبر گفته است که واشینگتن همچنان خواهان کناره گیری بشار اسد، رییس جمهوری سوریه از قدرت است. وی هشدار داده که بدون وجود یک دولت فراگیر و قانونی صلح در سوریه برقرار نخواهد شد.

پانزده کشور عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد روز جمعه ۲۷ آذرماه به اتفاق آرا قطعنامه فرایند صلح سوریه را تصویب کردند.

علی مطهری در نامه‌ای سرگشاده خطاب به آملی لاریجانی که گفته بود: «در قانون اساسی چیزی به نام نظارت بر رهبری نداریم»، با بیان اینکه ما در جمهوری اسلامی مقام غیرپاسخگو نداریم، تصریح کرده است که این سخن شما، هم خلاف حکم عقل و علم سیاست، هم خلاف سیره پیامبر اسلام و امیرالمؤمنین و هم خلاف قانون اساسی است.

سه هنرمند ایرانی به رای قاضی مقیسه در پرونده‌ای با عنوان "همکاری هنری" در مجموع به ۱۸ سال زندان محکوم شدند. اتهام آنان که در حوزه موسیقی و سینما فعالیت دارند "توهین به مقدسات" و "تبلیغ علیه نظام" عنوان شده است.

مقامات امنیتی شهر ژنو در سوئیس، مقر اروپایی سازمان ملل متحد، با اعلام وضعیت اضطراری در این شهر عملیات گسترده‌ای را برای دستگیری مظنونان مرتبط با حملات پاریس آغاز کرده‌اند.

کنترل خودرویی در فرودگاه ژنو، روز پنج‌شنبه

طرح جدید مصوب مجلس نمایندگان آمریکا سفرهای توریستی اروپاییان به ایران را کمتر خواهد کرد. بر اساس این طرح، شهروندان اروپا که در ۵ سال گذشته به ایران و سه کشور دیگر سفر کرده باشند برای ورود به آمریکا به ویزا نیاز دارند.

گزارش ها حاکی است که رییس دادگستری سیاهکل در استان گیلان گفته است که یک زن در این شهرستان به اتهام «زنای محصنه» به سنگسار و به اتهام «معاونت در قتل عمد» آرش بابایی پور تبریزی نژاد، همسرش، به ۲۵ سال زندان محکوم شده است.

محمد سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیما و حمیدرضا عمادی از مسئولان شبکه "پرس تی‌وی" به حکم دادگاه عدالت اروپا به عنوان "ناقضان جدی حقوق بشر" شناخته شدند و نامشان همچنان در فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا باقی خواهد ماند.

احمد توکلی، نماینده مجلس تهدید کرد برخی آقازاده‌هایی که فساد اقتصادی دارند و زمین‌خواری می‌کنند را رسوا کند. او همچنین فساد حکومتی را بزرگترین تهدید برای سرنگونی جمهوری اسلامی دانسته است.

نامزد انتخابات مقدماتی ریاست‌جمهوری آمریکا معتقد است که مرزهای این کشور باید به طور کامل بر روی مسلمانان بسته شود. یک روز پیشتر رئیس‌جمهور آمریکا، باراک اوباما خواستار پرهیز از اسلام‌هراسی در این کشور شده بود.

Template Design:Joomla Group