تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

شش پناهجوی ایرانی روز چهارشنبه ۱۲ اسفند در اعتراض به تخلیه گسترده و خراب کردن اردوگاه مهاجران در شمال فرانسه و نشان دادن وضعیت بد خود لب‌هایشان را دوختند.

 

 

 

شهیندخت مولاوردی، معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده، می‌گوید آمار اخیر ازدواج دختران زیر سن قانونی، «نگران‌کننده» است.

 

 

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از کرایه کودکان برای گدایی و حتی فروش آنان خبر داد. معاون رئيس‌جمهوری در امور زنان از وزارت دادگستری درخواست کرده گزارشی درباره‌ی ازدواج‌های زیر سن قانونی ارائه دهد.

 

 

 

 

شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور ایران در امور زنان و خانواده، با انتقاد از حذف قوانین حمایت از خانواده‌های اعدامی در برنامه پنجم توسعه، گفته است: «ما روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده‌اند.» 

 

 

مادر سیامک نمازی، شهروند ایرانی‌آمریکایی زندانی در ایران، می‌گوید از طریق خانواده هم‌بند پسرش باخبر شده که او دست به اعتصاب غذا زده‌است. آنچه به گفته خانم نمازی «نگرانی خانواده را شدیدا افزایش داده، چون قطعا به سلامت او آسیب می‌زند».

 

 

 

 

«توفان گرد و غبار» در استان خوزستان برای دومین روز پیاپی، مدرسه‌ها و اداره‌های این استان را به تعطیلی کشانده است. پیش‌دبستانی‌ها و دبستان‌های چند شهر استان البرز نیز به دلیل افزایش این پدیده، رو دوشنبه، سوم اسفند ماه، تعطیل شده‌اند.

 

 

رئیس سازمان حج و زیارت می‌گوید به فرزندان کشته‌شدگان "منا" تسهیلاتی مانند سهمیه کنکور و مدارس شاهد، معافیت از سربازی و خدمات بیمه بنیاد شهید تعلق می‌گیرد. او افزود که شمار زائران به عراق در نوروز ۱۰۰درصد افزایش می‌یابد.

 

 

 

 

قتل یک معلم ایرانی‌تبار ساکن شهر سله در آلمان تأثر عموم را برانگیخته است. او در بین شاگردان و همکاران خود محبوب بود. اداره پلیس برای یافتن قاتل یا قاتلین این معلم "کمیسیونی ویژه" تشکیل داده است.

 

 

 

 

پلیس تایلند ۲۱ بهمن ماه گفت در پی عملیاتی پنج ساله موفق شده اعضای یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین گروه‌های جعل‌کننده گذرنامه، از جمله «سردسته ایرانی» آن را، دستگیر کند.

 

محمدرضا مخبر دزفولی٬ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار برخورد با دانشجویانی شد که تصاویر طراحی لباس یکی از کلاس‌های دانشگاه «الزهراء» را منتشر کردند.

 

 

Template Design:Joomla Group