تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

وکیل امید کوکبی، فیزیک‌دان زندانی،اعلام کرد که آزمایش‌ها نشان داد که کوکبی در زندان به سرطان کلیه مبتلا شده است. او با تاکید بر این‌که تعلل در جراحی او "خطرات جبران‌ناپذیر" به‌دنبال دارد، خواستار آزادی سریع موکل خود شد.

 

 

گشت‌های طرح "امنیت اخلاقی" در شروع مرحله‌ای جدید در خیابان‌ها و میدان‌های تهران مستقر شده‌اند. مبارزه با "مصادیق بدپوششی، کشف حجاب در خودرو و مزاحمت برای نوامیس" از جمله اهداف این مرحله است.

 

 

 

 

گزارش‌های رسیده از ایران حاکی است که باد و باران شدید و طوفان، به جاری شدن سیل در چندین استان ایران منجر شده است. حداقل دو نفر بر اثر این حادثه کشته شده‌اند.

 

 

 

سرتیپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران، روز چهارشنبه مرگ «چهار تن از کارکنان» این نیرو در سوریه را تایید کرد.

 

 

 

با آغاز تعطیلات منتهی به ایام نوروز، ترافیک در آزادراه‌های تهران به کرج و قزوین و نیز محور کرج به چالوس، از بامداد روز جمعه ۲۸ اسفند ماه، «سنگین» گزارش شده‌است.

 

 

دادستان تهران از کشف و رسیدگی به یک پرونده «فساد مالی کلان» در بانک تجارت خبر داده و گفته که برای بخشی از این پرونده قرار مجرمیت صادر شده است.

 

دولت آلمان در سال ۲۰۱۵ به حدود ۴۰هزار نفر حق پناهندگی اعطا کرده که ۵هزار و ۷۷۶ نفرشان ایرانی بوده‌اند. متقاضیان ترک در صدر فهرست هستند و سوری‌ها در جایگاه سوم. میانگین مدت بررسی پرونده‌ها قرار است در سال جاری سه ماه شود.

 

 

اداره کل حفاظت از محیط زیست خوزستان می‌گوید در ساعات پایانی روز سه‌شنبه ۲۵ اسفندماه، شدت ریزگردها در آن استان به ۱۵ برابر حد مجاز رسیده و روند آلودگی هوا رو به افزایش است.

 

 

عباس واعظ طبسی؛ نماینده علی خامنه​ای در استان​های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی بامداد جمعه در بیمارستان امام رضا مشهد فوت کرد. وی یکی از پرنفوذترین روحانیان نزدیک به حاکمیت ایران بود.

 

 

 

سه خواهر میانسال در خانه‌‌ای در تهران دست به خودکشی زدند. روی دیوار تنها این جمله را نوشته بودند: «حلال‌مون کنید». این خودکشی دعوتی تلخ برای کنکاش درباره عوامل خودکشی در میان زنان است.

 

 

Template Design:Joomla Group