تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

مقامات قضایی ایران از دستگیری ۳۵ دختر و پسر جوان در قزوین به جرم حضور در یک مهمانی و مجازات بلافاصله آنها با ۹۹ ضربه شلاق خبر دادند.

 

 

 

اداره آموزش‌وپروش استان خراسان رضوی در واکنش به خودکشی دختری ۱۲ ساله در مشهد، گفته‌است او «از مدرسه اخراج نشده بود» و این اداره از بازپرس پرونده خواسته است آنها را از «ابعاد مختلف پرونده» مطلع کند.

 

 

بنا به گزارش تحقیقی اداره مهاجرت و پناهجویی آلمان، پناهندگان ایرانی و سوری بیش از حد میانگین دارای تحصیلات دبیرستانی و دانشگاهی هستند.

 

 

 

 

 

حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت با تشکیل جلسه‌ای فوری متشکل از سیاستگذاران و کار‌شناسان مسئول، خواستار ریشه‌یابی بالا رفتن آمار خودکشی طی ماه‌های گذشته شده است.

 

 

 

 

 

 

گزارش‌ها از تهران حاکیست که اعتصاب غذای جعفر عظیم زاده، رییس هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران، و اسماعیل عبدی، دبیرکل کانون صنفی معلمان ایران، که از روز دهم اردیبهشت سال جاری در زندان اوین آغاز شده است، ادامه دارد.

 

 

 

 

وزیر بهداشت جمهوری اسلامی خوشبینانه ۱۲ درصد ایرانی‌ها را افسرده دانست اما پیش از این، آمار ۲۵ درصدی اعلام شده بود.

 

 

 

 

 

 

سعید فیروزگاه، عضو شورای شهر کرج، می‌گوید تعطیلی سفره‌خانه‌های سنتی در این شهر، ۳۰ هزار نفر را بیکار خواهد کرد.

 

 

معاون حقوقی قوه قضاییه جلب پسربچه پنج ساله لرستانی به دادگاه را مغایر قانون خواند اما هم‌زمان از قانون مجازات اسلامی دفاع کرد. طبق ماده ۱۴۷همین قانون، دختران از ۹ سالگی و پسران از ۱۵ سالگی بالغ به شمار می‌روند.

 

 

 

 

اعظم و دو دخترش پس از تحمل ۲۱ روز شکنجه و گرسنگی به بیمارستان منتقل شدند. متهم که گفته می‌شود مردی معتاد است، دستگیر شده اما انتظار می‌رود که به‌زودی با قرار وثیقه ۲۰ میلیون تومانی آزاد شود.

 

 

 

محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران، روز سه شنبه ۳۱ فروردین ماه از خنثی کردن طرح «تروریست‌ها» برای انفجار در یکی از مراکز پرجمعیت کشور خبر داده است.

 

 

Template Design:Joomla Group