تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

در پی سقوط یک دستگاه اتوبوس درون دره‌ای در استان فارس دستکم ۱۴ تن کشته شدند. تمامی سرنشینان این اتوبوس که از کرمان به مقصد اهواز در حرکت بود، سرباز وظیفه بودند. حال شماری از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

 

 

 

تصویر از آرشیو

معاون اجتماعی رئیس قوه قضائیه می‌گوید برخی برخوردهای نادرست و سلیقه‌ای باعث شد که اکنون "از بدحجابی در حال رفتن به سمت بی‌حجابی هستیم". او ادعا کرد که اول انقلاب مردم به صورت خودجوش حجاب را پذیرفته بودند.

 

 

 

دو موتورسوار مسلح پس از به گلوله بستن اعضای یک خانواده در آبادان از محل حادثه گریختند. انگیزه این حمله هنوز مشخص نیست.

 

 

 

 

شماری از بازنشستگان نیروهای مسلح ایران در برابر مجلس تجمع کردند.

 

 

 

 

 

بر اساس گزارش‌ها، پس از ۵۰ ساعت٬ آتش‌سوزی در ۹۰ درصد از ارتفاعات«پاسارگاد» در استان فارس مهار شده، اما این آتش‌سوزی تاکنون منجر به از بین رفتن حداقل سه هزار هکتار از پوشش گیاهی منطقه از جمله تعدادی از درختان با قدمت «۲۰۰ تا ۵۰۰ سال» شده است.

 

 

حبیب محبیان، نوازنده و آهنگساز مطرح و خواننده ترانه «مرد تنهای شب»، صبح روز جمعه در ۶۳ سالگی در شهر رامسر در استان مازندران درگذشت.

 

 

 

دادستان تهران به صاحبان مکان‌های عمومی هشدار داد محل کار خود را به "مرکز ارتکاب جرم" تبدیل نکنند.

 

 

 

 

پلیس ایران بار دیگر به یک مهمانی مختلط هجوم برد و شرکت‌کنندگان را بازداشت کرد.

 

 

 

 

خبرگزاری دانا از گسترش اعتراضات دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان به «سخت بودن» امتحانات نهایی به «شهرهای ایران» خبر داده است.

 

 

 

از کار افتادن وبسایت سفارت آلمان در روز آزاد کردن وقت‌های مصاحبه برای دریافت ویزا مشکلی است که درخواست‌کنندگان مدتهاست با آن مواجه هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

Template Design:Joomla Group