تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

استاندار تهران از بلوکه شدن ۱۸۰ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران در خارج از کشور خبر داده است. هم‌زمان یک نماینده مجلس از بلوکه شدن ۳۵ میلیارد دلار درآمد فروش نفت در یک شرکت وابسته به شرکت نفت در خارج خبر داده است.

بانک مرکزی ایران نخستین ارزیابی‌ خود از تحولات اقتصادی سال ۹۳ را منتشر کرد. بر اساس اعلام این بانک، نرخ رشد اقتصادی سال ۱۳۹۳ سه درصد بوده است.

ر اساس گزارش ماهانه آژانس بین‌المللی انرژی که پنج شنبه ۲۱ خردادماه منتشر شد، صادرات نفت ایران در ماه گذشته میلادی به یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه در روز رسیده که از نیمه سال ۲۰۱۲ که تحریم‌های غرب علیه ایران به اجرا گذاشته شد، یک رکورد محسوب می‌شود.

تحریم‌ها سبب شده تا ایران میلیون‌ها بشکه نفت بدون مشتری را در نفتکش‌های لنگر انداخته در خلیج فارس ذخیره کند

وزیر خزانه‌داری آمریکا در جمع یهودیان آمریکا از توافق اتمی با ایران حمایت کرد. سخنرانی او بارها با هو کردن مخاطبان قطع شد. او در عین حال تصریح کرد که در عرض دو سال ۱۶۰ میلیارد دلار از درآمد نفتی ایران کاسته شده است.

بن ون بردن، مديرکل شرکت نفتی شل، پس از دیدار با بیژن نامدار زنگنه، وزير نفت ايران، اعلام کرد این شرکت آماده است «پس از فراهم شدن زمینه‌های حقوقی» بدهی خود به تهران را پرداخت کند.

«بن ون بردن» مديرکل شرکت نفتی شل

به گفته مرتضی میرباقری، معاون اجتماعی وزارت کشور، در روز پنج‌شنبه، هفتم خرداد، «۱۱ شهرستان ایران بیکاری بیش از ۴۰ درصدی دارند».

Template Design:Joomla Group