تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

 

در پی انتشار اخباری از دستگیری دلالان ارز، عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، شمار بازداشت‌شدگان روز چهارشنبه، ۱۸ آذرماه، در بازار ارز تهران را ۵۰ تن اعلام کرد.

شماری از کارشناسان حضور نیروی انتظامی در بازار ارز را، زمینه سازی برای اجرای سیاست تک‌نرخی کردن این بازار می‌دانند

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران وضعیت اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی کشور را نامطلوب و دارای رکود خواند. علی لاریجانی گفت، مشکلات اقتصادی "در هم تنیده" و در کشور "مفاسد عجیبی" وجود دارد.

برای نخستین بار از زمان راه‌اندازی مرکز مبادلات ارزی زیر نظر بانک مرکزی ایران، نرخ هر دلار آمریکا در این مرکز بیش از ۳ هزار تومان اعلام شد.

بابک زنجانی، تاجر زندانی، در چهارمین جلسه دادگاه خود وعده داد که تا دو روز دیگر و در دو مرحله، از طریق یک بانک «معتبر» خارجی ضمانت‌نامه بانکی به مبلغ «هزار و ۹۶۸ میلیون یورو» برای پرداخت بدهی‌های خود به وزارت نفت ایران ارائه خواهد کرد.

بابک زنجانی، تاجر زندانی، در حال ورود به جلسه دادگاه

در تازه‌ترین گزارش بانک جهانی در مورد سهولت تجارت و بازرگانی در کشورهای جهان، که ششم آبان‌ماه منتشر شده، ایران با یک پله ترقی در سال آینده میلادی، در رتبه ۱۱۸ قرار گرفته است.

نامه چهار عضو کابینه به روحانی درباره معضلات بازار سرمایه بازتاب گسترده‌ای داشت. برخی رسانه‌های اصول‌گرایان، به ویژه دو خبرگزاری وابسته به سپاه این نامه را نشانه اختلاف اعضای دولت در مسائلی نظیر تاثیر تحریم‌ها می‌دانند.

رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی اعلام کرد که در نیمه اول امسال ۱۳۰ ایرانی متهم در پرونده‌های مالی در خارج از کشور شناسایی شده‌اند. بازگرداندن برخی از این متهمان، از جمله مدیر عامل فراری بانک ملی با مشکلاتی روبروست.

ثروت‌های شخصی در جهان در سال گذشته نیز همچنان افزایش یافته است. در سال ۲۰۱۴ افراد حقیقی در جهان صاحب صد بیلیون یورو بوده‌اند. قشر میانی جهان حالا شامل یک میلیارد نفر می‌شود.

وزیر اقتصاد ایران از تصمیم دولت حسن روحانی برای پرداخت «بخشی» از بدهی دولت به بانک‌ها از محل دارایی‌های آزاد شده ایران پس از رفع تحریم‌های اقتصادی غرب خبر داد.

وزیر حمل و نقل و کشتیرانی هند می‌گوید در صورتی که ایران قیمت بهتری برای گاز در نظر گیرد دهلی حاضر است تا بیش از یک تریلیون روپیه (بیش از ۱۵ میلیارد دلار) در بندر چابهار سرمایه‌گذاری کند. هند دومین مشتری نفت ایران است.

Template Design:Joomla Group