تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

دولت یازدهم برای جذب سرمایه‌ی خارجی امتیازهایی در نظر گرفته که وزیر اقتصاد آنها را "منحصر به فرد" توصیف می‌کند.

 

 

 

 

شرکت هواپیمایی ایران‌ایر هم اکنون صد در صد به دولت تعلق دارد.

 

 

آژانس بین‌المللی انرژی در گزارش ماهانه خود اعلام کرد که تولید نفت ایران بیش از انتظارها افزایش یافته است.

 

 

 

 

 

علیرضا جمشیدی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ایران در یک برنامه گفت‌وگوی تلویزیونی درباره مشکلات مبارزه با قاچاق در ایران توضیح داد.

 

 

 

 

مشتریان آسیایی ایران واردات نفت از این کشور را در ماه مارس نزدیک به ۵۰ درصد افزایش دادند.

 

اکبر ترکان، مشاور ارشد حسن روحانی، می‌گوید که قوه قضاییه باید مقامات دولت محمود احمدی‌نژاد را به دلیل خرید اوراق قرضه از آمریکا و سرمایه‌گذاری در این «کشور متخاصم» محاکمه کند.

 

 

 

وزیر نفت ایران در پی بی‌نتیجه ماندن نشست تولیدکنندگان نفت در دوحه، گفته است پذیرفتن طرح ثابت کردن تولید نفت از سوی ایران، به این معنی بود «که تحریم‌ها علیه ایران برداشته نشده و صادرات نفت ایران در سطح دوران تحریم تثبیت شود».

 

 

 

صندوق بین‌المللی پول روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین نرخ رشد اقتصادی برای ایران در سال ۲۰۱۶ را چهار درصد پیش‌بینی کرد و گفت که به دنبال کاهش تحریم‌ها، این نرخ رشد در سال آینده به ۳.۷ درصد بالغ خواهد شد.

 

 

 

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی،با اشاره به مذاکره دو روزه هیاتی از شرکت بوئینگ با شرکت‌های هواپیمایی ایران در تهران گفته است، این شرکت هواپیما سازی سری های« جدید هواپیماهای ۷۳۷، ۷۸۷ و ۷۷۷ را برای فروش به ایران از طریق تامین فایناس از منابع خارجی پیشنهاد کرد.»

 

 

 

 

رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد که با استفاده از آب دریاچه ارومیه حدود دو میلیارد دلار کالا تولید شده است. به گفته او جلوی آبی که باید به این دریاچه ریخته می‌شد گرفته شد و در نتیجه ۲۰۰ میلیارد دلار خسارت وارد آمد.

 

 

 

 

Template Design:Joomla Group