تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

به دستور دادستانی نیشابور کنسرت شهرام ناظری در این شهر لغو شد.

 

 

 

 

شهاب حسینی، هنرپیشه برجسته ایرانی به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره کن برگزیده شد.

 

 

 

 

در کنسرت گروه شهرام ناظری در اصفهان، از حضور نوازندگان زن جلوگیری شده و این خواننده مشهور موسیقی سنتی ایران در کنسرت خود ضمن اعتراض به «سیاست‌های سلیقه‌ای» درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی، لغو کنسرتش در نیشابور را «مأیوس‌کننده» خوانده است.

 

 

دبیر "نظارت محتوایی" نمایشگاه کتاب تهران گفت برخی آثار ناشران خارجی به دلیل اشاعه "افراطی‌گری و اختلاف‌های مذهبی" یا "ناسازگاری با فرهنگ اسلامی" جمع‌آوری شدند.

 

 

 

 

 

محمد سلگی٬ مدیر اداره کتاب وزارت ارشاد توزیع و فروش کتاب ایران (پیدایش جمهوری اسلامی ایران) در برخی کتابفروشی‌ها را «غیرقانونی» اعلام کرد و خواستار جمع‌آوری آن شد.

 

 

مستند "فوکواماره" ساخته کارگردان ایتالیایی جیان‌فرانکو روسی به وضعیت پناه‌جویان در جزیره لامپدوزا می‌پردازد. کارگردان پس از دریافت جایزه از هزاران پناهجویی یاد کرد که در دریای مدیترانه جان باختند.

 

ﺷﺎﯾﻌﺎﺕ ﺣﻀﺮﺕ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ
ﺣﺮﻑ ﻣﻔﺖ ﻭ ﺯﺭ ﺯﺭ ﻭ ﻟﯿﭽﺎﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ
ﺯﻫﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺷﻤﺎﺳﺖ

سحام- رضا کیانیان بازیگر صاحب نام سینمای ایران طی مطلبی ضمن محکوم کردن هتاکی‌های صورت گرفته به «فاطمه معتمدآریا» توسط جمعی از افرادی که توسط امام جمعه کاشان «حزب‌اللهی» خوانده شده‌اند، نوشته است:تروریسم شاخ و دم ندارد، تروریسم یعنی نابود کردن آن‌چه دوست ندارند! تروریسم یعنی قانون را قبول نداشتن! تروریسم یعنی خودشان تصمیم بگیرند چه خوب است و چه بد! تروریسم یعنی این است و جز این نیست! تروریسم یعنی خودسری! تروریسم یعنی خود را تحمیل کردن به دیگران! تروریسم یعنی دیگران مهم نیستند! تروریسم یعنی همۀ دیگران نمی‌فهمند!

 

 

 

 

 

در پی حضور فاطمه معتمدآریا و کارگردان فیلم «یحیی سکوت نکرد» در شهر کاشان، عده‌ای از نیروهایی که امام جمعه کاشان آنان را «حزب‌اللهی» خواند، با ایجاد آشوب و بلوا در سالن محل برگزاری پرسش و پاسخ، به فاطمه معتمدآریا هنرمند ارزنده و محبوب کشورمان توهین و هتاکی کردند.

 

 

 

 

پس از انتشار گزارش‌هایی درباره تلاش گروهی «خودسر» برای برهم زدن یک مراسم نقد فیلم در کاشان با حضور فاطمه معتمدآریا، امام جمعه کاشان ضمن توصیف جلسه نقد فیلم به عنوان «مجلس لهو و لعب» اعلام کرد که در اعتراض به حضور خانم معتمدآریا در این شهر «عزای عمومی» اعلام خواهد کرد.

 

 

 

 

Template Design:Joomla Group