تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

سفیر ایران در افغانستان با تأیید وجود تماس‌هایی بین تهران و گروه طالبان، هدف از این تماس‌ها را «کنترل و اشراف اطلاعاتی» عنوان کرد.

 

همزمان با اعتراض معاون اول رئیس‌جمهور ایران به سخنان نخست‌وزیر بریتانیا در نشست شورای همکاری خلیج فارس، سفیر بریتانیا در تهران به وزارت خارجه احضار و «اعتراض شدید» جمهوری اسلامی به سخنان ترزا می، به او اعلام شده است.

 

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، با آرای ۸۹،۵ درصد نمایندگان حاضر در

 

جلسه‌ی عمومی "حزب دمکرات مسیحی آلمان" در اسن برای نهمین

 

بار به ریاست این حزب برگزیده شد. مرکل در سخنرانی خود

 

از نقش ایران در سوریه انتقاد کرد.

CDU Bundesparteitag nach Merkel Wiederwahl (Reuters/W. Rattay)

مشاور اقتصادی روحانی می‌گوید در کشوری که سرخود به سفارت

 

دیگران حمله می‌کنند نمی‌توان انتظار سرمایه‌گذاری داشت.

 

علی مطهری خواستار حل مسئله حصر شد اما سخنگوی

 

قوه قضاییه از آمادگی برای محاکمه محصوران خبر داد.

Studententag Iran (ISNA/V.Sohrabi)

سازمان عفو بین‌الملل با صدور بیانیه‌ای نسبت به وخامت حال آرش صادقی که در اعتصاب غذا می‌برد ابراز نگرانی کرد.

 

آرش صادقی و همسرش گلرخ ابراهیمی

سنا آمریکا روز پنج‌شنبه با اکثریت قاطع به تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم‌های ایران رای مثبت داد و این طرح اکنون برای امضا رئیس جمهور ایالات متحده به کاخ سفید ارسال می‌شود.

 

کنگره آمریکا در واشینگتن دی‌سی

پس از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد٬ امام جمعه موقت کرمان نیز با اشاره روشن به «حواشی مشهد» خواستار لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس در این شهر شد. او همچنین مطهری را فردی دانسته که «روی خط قرمزها مانور می‌دهد».

 

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، از برخوردهای دوگانه با وزارت ارشاد در مقابل دیگر دستگاه‌های فرهنگی نظیر سازمان صداوسیما انتقاد کرده و گفت که اکنون تنها این وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مورد مواخذه قرار می‌گیرد.

 

روزنامه شرق خبر داد که ماموران امنیتی هنگام بازگشت آنکه لویکه (Anke Leweke)، نماینده جشنواره فیلم برلین از تهران، فیلم‌های داخل چمدان وی را توقیف و از خروج مترجم همراهش از ایران جلوگیری کرده‌اند.

 

آنکه لویکه

دادستانی تهران اعلام کرد که محمود صادقی، نماینده مجلس، روز سه‌شنبه، ۹ آذر، در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته و پس از بازپرسی با قرار کفالت آزاد شده است.

 

Template Design:Joomla Group