تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

آیت‌الله علی خامنه‌ای می‌گوید «اگر جلوی بدخواهان و فتنه‌گران در سوریه گرفته نمی‌شد، باید در تهران و فارس و خراسان و اصفهان جلوی آن‌ها را می‌گرفتیم».

 

رسول منتجب ‌نیا٬ قائم‌مقام مستعفی حزب اعتماد ملی ایران، پیش‌ بینی کرد که شورای مرکزی این حزب با استعفای مهدی کروبی از سمت دبیرکلی آن مخالفت خواهد کرد.

 

اصغر فرهادی٬ کارگردان مشهور سینمای ایران و برنده جایزه اسکار، روز سه شنبه هفتم دی، پس از انتشار گزارشی در مورد «گور‌خواب‌ها» در «نصیر‌آباد» شهریار٬ در نامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، از «وجود فقر در جامعه» انتقاد کرد.

 

فرهادی: ما دیگر دوست داشتن هم‌وطن را از یاد برده‌ایم

۲۱۰ نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه هفتم دی، حساب سپرده مورد مناقشه رئیس قوه قضائیه را از نظر «شرعی و قانونی» بدون ایراد دانستند.

معاون فرماندار تهران با ذکر این‌که «مجوزی برای تجمع مقابل سفارت انگلیس صادر نشده است» نسبت به تجمع غیرقانونی افراد در مقابل سفارتخانه بریتانیا در تهران هشدار داد.

 

رییس جمهوری ایران در دیدار با مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، بار دیگر مصوبه سنای آمریکا در تمدید قانون تحریم‌های ایران را « مغایر» با توافق اتمی وین خواند و گفت که ایران آغازگر نقض این توافق نخواهد شد.

 

 دیدار حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و یوکیا آمانو مدیرکل آژانس در تهران

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید که «مافیایی ۲۵۰ نفره» مجموع «سهام عدالت» را اداره می‌کنند و «هیچ احدالناسی» هم در این زمینه پاسخگو نیست.

 

مصطفی تاج‌زاده، عضو زندانی حزب جبهه مشارکت، در نامه‌ای که سایت «نوروز» روز ششم مرداد منتشر کرد، از صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه ایران، خواست که دستور برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات اقتصادی دو برادرش را صادر کند.

 

فاضل لاریجانی (راست) در حال گفت‌وگو با سعید مرتضوی- رییس جمهوری وقت ایران فیلم این گفت‌وگو را در مجلس پخش کرد.

به باور سخنگوی پیشین و عضو حقوقدان شورای نگهبان، قانون انتخابات

 

ریاست جمهوری از حیث بررسی صلاحیت‌ها صریحا با قانون اساسی

 

مخالف است.

Iran Wächterrat Nejatollah Ebrahimian (Tasnim)

نرگس محمدی، نایب رئیس زندانی کانون مدافعان حقوق بشر، در نامه‌ای از نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر خواسته است تا جامعه مدنی ایران را یاری کنند و از دولت‌ها و نهادهای بین‌المللی بخواهند که در برابر «سرکوب نهادهای مدنی و بازداشت و شکنجه فعالان این عرصه» سکوت نکنند.

 

Template Design:Joomla Group