تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

شبه‌نظاميان موسوم به «حکومت اسلامی» يا داعش، يک تانک پر از مواد انفجاری را به ساختمان نيروهای پليس عراق در سامرا کوبيدند که در جريان آن دستکم ۴۱ تن کشته شدند.

نیروهای نظامی دولتی عراق در نزدیکی رمادی

وزارت امور خارجه آمريکا اعلام کرد که انتظار می‌رود جان کری، وزير امور خارجه ايالات متحده، تا پايان ماه ژوئن يعنی زمان پايان ضرب‌الاجل گفت‌وگوهای هسته‌ای، با تيم مذاکره‌کننده ايران ديدار و گفت‌وگو کند.

وزیر امور خارجه آمریکا در حال دوچرخه‌سواری دچار حادثه شد و پایش شکست.

ائتلاف "جیش الفتح" پس از نبردی سنگین توانست کنترل اریحا، آخرین شهر استان ادلب را هم از دست نیروهای حامی دولت سوریه خارج کند. نظامیان سوری و هم‌پیمانانشان در پی شکست٬ شهر را ترک کرده‌اند.

در تکریت جسد صدها نفر که پس از قتل‌عام در گورهای جمعی دفن شده بودند، کشف شدند. خبرگزاری فرانسه خبر از ۴۷۰ جسد داده است. تروریست‌های "دولت اسلامی" تاکنون بارها در عراق و سوریه دست به کشتار جمعی زده‌اند.

دو هتل پنج ستاره در بغداد که از لحاظ امنیتی به شدت تحت مراقبت بوده‌اند مورد حمله قرار گرفته‌اند. بمب‌هایی که در پارکینگ این هتل‌ها کار گذاشته شده بودند باعث مرگ ۵ تا ۱۰نفر شده‌اند.

ابو محمد الجولانی، رهبر جبهه النصره در حالی که تنها شال، پیراهن و حرکات دستش دیده می‌شد با شبکه تلویزیونی الجزیره مصاحبه کرده است. وی گفته اگر علویان دست از دینشان و نیز بشار اسد بردارند ما از آنها حمایت خواهیم کرد.

جریان تروریستی "دولت اسلامی" با فتح شهر باستانی پالمیرا در سوریه صدها نفر را اعدام کرده است. این گروه اکنون در یک پیام رادیویی برنامه ویرانی مجسمه‌های پالمیرا را که در فهرست میراث فرهنگ جهانی‌ست اعلام کرده است.

هیات منصفه دادگاهی در آمریکا جوهر سارنایف، عامل بمبگذاری ماراتن بوستون را به مرگ محکوم کرد.

Template Design:Joomla Group