تبلیغات

ورود

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

مطالب مرتبط

آندرو پوزدر، وزیر پیشنهادی دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا برای وزارت کار چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای رسما انصراف خود را از نامزدی برای تصدی این سمت اعلام کرد.

 

دونالد ترامپ و آندرو پوزدر

به گزارش رویترز، آ ندرو پوزدر که مدیریت رستوران‌های زنجیره «ای سی کی ای» را برعهده داشته، اوایل ماه جاری پذیرفت، او و همسرش «خدمتکاری» که مجوز کاردر آمریکا را نداشته استخدام کرده بودند.

در همین زمینه،رسانه‌های آمریکایی نیز گزارش هایی در خصوص بدرفتاری آندرو پوزدر با همسر سابقش در ده سال پیش را منتشر کرده اند.

آندرو پوزدردر بیانیه ای اعلام کرده است:به دنبال بحث و بررسی دقیق با اعضای خانواده‌ام به این نتیجه رسیده‌ام که رسما از نامزدی برای تصدی وزارت کار انصراف دهم.

آندرو پوزدر در حالی انصراف داده است که قرار بود مساله رای اعتماد به وی فردا در سنا مطرح شود و به نظر می رسید که وی از حمایت کامل جمهوریخواهان در سنا برخوردار نیست.

سناتورهای دمکرات طی هفته‌های اخیر کوشیده اند تا روند تایید اعضای کابینه دونالد ترامپ را به تاخیر بیندازند. اما به دلیل این که جمهوریخواهان در سنا اکثریت را در اختیار دارند، نتوانستند مانع تایید هیچ یک از آنها بشوند.

به گزارش رویترز، دست کم هفت سناتور جمهوریخواه گفته بودند که از آندرو پوزدر حمایت نمی کنند. به همین دلیل آندرو پوزدر تصمیم گرفت تا انصراف دهد.

 

radiofarda

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا
Template Design:Joomla Group